Severity: Warning
Message: unlink(./captcha/1780161310.jpg): No such file or directory
Filename: helpers/common_helper.php
Line Number: 340
Backtrace:
File: /home/labtronc/public_html/labtron.org/application/helpers/common_helper.php
Line: 340
Function: unlink
File: /home/labtronc/public_html/labtron.org/application/controllers/Website.php
Line: 206
Function: generate_captcha
File: /home/labtronc/public_html/labtron.org/application/controllers/Website.php
Line: 67
Function: productdetail
File: /home/labtronc/public_html/labtron.org/index.php
Line: 318
Function: require_once
| Chamber volume | 22 L |
| Temperature range | RT ( + 5 ℃ ~ 70 ℃ ) |
| Temperature stability | ± 0.3 ℃ |
| Timing range | 1 ~ 999 min |
| Chamber volume | 30 L |
| Temperature range | RT ( + 5 ℃ ~ 70 ℃ ) |
| Temperature stability | ± 0.3 ℃ |
| Timing range | 1 ~ 999 min |
| Chamber volume | 27 L |
| Temperature range | RT ( + 5 ℃ ~ 70 ℃ ) |
| Temperature stability | ± 0.3 ℃ |
| Timing range | 1 ~ 999 min |
| Temperature range | RT to 99.9°C |
| Chamber capacity | 15 L |
| Structure | Ø 65 mm, 20 holes |
| Display Precision | 0.01°C |
| Inner chamber volume | 3.4 L |
| Temperature range | RT +5°C to 100°C |
| Temperature resolution | 0.1°C |
| Temperature motion | ±0.5°C |
| Temperature range | RT to 99.9°C |
| Chamber capacity | 20 L |
| Structure | Ø 75 mm, 20 holes |
| Display Precision | 0.01°C |
| Temperature range | - 40 ℃ to 300 ℃ |
| Volume | 300 x 240 x 200 mm3 |
| Top opening dimensions | 235 x 160 mm |
| Temperature stability | ± 0.005 ℃ to ± 0.01 ℃ |
| Temperature range | - 40 ℃ to 300 ℃ |
| Volume | 300 x 240 x 200 mm3 |
| Top opening dimensions | 235 x 160 mm |
| Temperature stability | ± 0.005 ℃ to ± 0.02 ℃ |
| Temperature range | - 40 ℃ to 300 ℃ |
| Volume | 400 x 330 x 230 mm3 |
| Top opening dimensions | 310 x 280 mm |
| Temperature stability | ± 0.005 ℃ to ± 0.01 ℃ |
| Chamber volume | 22 L |
| Temperature range | RT ( + 5 ℃ ~ 99 ℃ ) |
| Temperature stability | ± 0.5 ℃ |
| Timing range | 1 ~ 999 min |
| Chamber volume | 30 L |
| Temperature range | RT ( + 5 ℃ ~ 99 ℃ ) |
| Temperature stability | ± 0.5 ℃ |
| Timing range | 1 ~ 999 min |
| Chamber volume | 12 L |
| Temperature range | RT ( + 5 ℃ ~ 99 ℃ ) |
| Temperature stability | ± 0.5 ℃ |
| Timing range | 1 ~ 999 min |
| Volume | 3 L |
| Temperature range | - 10 °C |
| Refrigerating capacity | 673 W |
| Pump flow | 20 L / min |
| Volume | 3 L |
| Temperature range | - 20 °C |
| Refrigerating capacity | 782 W |
| Pump flow | 20 L / min |
| Volume | 3 L |
| Temperature range | - 5 °C |
| Refrigerating capacity | 500 W |
| Pump flow | 20 L / min |